Сумський коледж економіки і торгівлі

Sumy College of Economics and Trade Суми, вулиця Троїцька, 37

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Освітньо-професійна програма: «Товарознавство в митній справі» Кваліфікація:       3419 товарознавець

Товарознавець  знається на товарах, володіє методами оцінки їхньої якості, добре обізнаний з усіма формами організації торгівлі, тенденціями розвитку галузей, які виробляють товари, а також  завжди ознайомлений з новими інноваційними продуктами країн світу.

Для придбання або реалізації товарів за межами кордонів держави необхідна наявність зовнішніх зв’язків. Кількість країн, готових співпрацювати і займатися торгівлею, з кожним днем ​​збільшується. А це означає, що держава потребує досвідчених і кваліфікованих фахівців, які зуміють забезпечити повне дотримання митних угод і митної політики в цілому.

Ви зможете знайти роботу: у сфері торгівлі;у торговельно-посередницькій сфері; у сфері виробництва; в організаціях захисту прав споживачів;в органах експертизи товарів; в системі державної митної служби.

Ви зможете працювати за професією: товарознавцем; товарознавцем митниці, агентом торговельним; агентом комерційним; комівояжером; організатором з постачання; організатором зі збуту; біржовим агентом; інспектором; інспектором-товарознавцем; експертом з контролю якості в органах експертизи товарів; агентом з митного оформлення вантажів та товарів; митним брокером; митним декларантом;завідувачем ліцензійним складом.