Сумський коледж економіки і торгівлі

Sumy College of Economics and Trade Суми, вулиця Троїцька, 37

075 Маркетинг

Освітньо-професійна програма:  «Маркетинг» Кваліфікація:  агент торговельний

Маркетинг – основа сучасного бізнесу, а маркетолог – це спеціаліст XXI століття. Орієнтир сучасного ринку – це споживач. В умовах конкуренції головною стає задача задоволення потреб споживачів краще ніж це роблять конкуренти. Успіх цього багато в чому залежить від спеціалістів маркетологів, у тому числі агентів торговельних. Ма́ркетинг— це і є та діяльність, що спрямована на досягнення цілей підприємств, установ, організацій шляхом формування попиту та максимального задоволення потреб споживачів. Попит на маркетологів в Україні зростає !

Ви зможете знайти роботу: на промислових та торговельних підприємствах;у сфері послуг, спорті, туризмі, страхуванні;у посередницьких структурах;у фінансових структурах, банках, податкових організаціях;в органах місцевого та державного управління.

Ви зможете працювати за професією:агент торговельний,представник торговельний, агент комерційний, організатор з постачання, організатор зі збуту товарів, мерчендайзер, технік відділу маркетингу, маркетолог-консультант, представник з реклами, рекламний агент.