Сумський коледж економіки і торгівлі

Sumy College of Economics and Trade Суми, вулиця Троїцька, 37

Історія коледжу

Історія коледжу починається з 1965 року, коли згідно постанови правління Укоопспілки було відкрито Сумський кооперативний технікум. У 2017 році його перейменували – технікум набув статус коледжу  і нову назву «Сумський коледж економіки і торгівлі».

                Зараз коледж  являє собою вищий навчальний заклад споживчої кооперації Сумської області. Здійснює підготовку молодших спеціалістів на основі базової і повної загальної середньої освіти та кваліфікованого робітника.

В коледжі створені всі умови для успішного навчання, проживання та всебічного розвитку студентів: добре обладнані аудиторії, спеціальні кабінети, комп’ютерні класи, навчальний магазин, кабінет організації ресторанного обслуговування, спортивна та актова зала, бібліотека. Коледж має гуртожиток на 225 місць.

Спільною гордістю колективу, студентів та обласної спілки споживчих товариств є музей споживчої кооперації.

З 2014 року коледж плідно співпрацює з Полтавським університетом економіки і торгівлі — його студентами стають більше половини наших випускників.

Протягом десятиріч у коледжі склався потужний кадровий потенціал, якій зберігає кращі досягнення і традиції  попередніх років і втілює в життя все нове. Тут працює 4 викладача-методиста, 7 викладачів вищої категорії, 3 викладача першої категорії,  1 старший викладач, 1 кандидат педагогічних наук. Очолює колектив кандидат економічних наук.

За багато років підготовлено понад 20 тисяч фахівців, які стали справжніми організаторами і керівниками підприємств різних галузей економіки, відкрили власну справу, плідно працюють на робочих місцях у сфері торгівлі, ресторанного господарства, банківських та інших фінансових установах.

Продовжують працювати у своїй  альма-матірі її випускники: Кривошеєва К.В., Шкурат Л.І, Ніколенко Т.В., Калашник М.М., Легка С.М., Демиденко О.О., Лаврут В.М.

Кандидатами наук стали випускники Бондаренко А.Ф. , Гриценко О.І. , Власенко В.М., Галушко М.М., Пономаренко П.І.

Звання професора має одна із перших випускниць Нікітіна Г.О.  Проте найбільшим визнанням для нашого закладу є відгуки роботодавців та рекомендації студентів, які запрошують на навчання своїх друзів, родичів та знайомих.