Сумський коледж економіки і торгівлі

Sumy College of Economics and Trade Суми, вулиця Троїцька, 37

071 Облік і оподаткування

Кваліфікація молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку

Бухгалтерія – це мистецтво.
Професія, що потребує таланту і терпіння.
Особливий дар бачити за цифрами
складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії.
І.Штемлер

Бухгалтер – це сучасна та престижна професія в умовах ринкової економіки, володіючи якою без проблем можна знайти своє місце на ринку праці.

Сьогодні бухгалтеру, потрібні знання з оподаткування, права, економіки, страхування, статистики, управлінського обліку, казначейської справи тощо.

Володіння іноземними мовами дає хороший шанс на працевлаштування в іноземну компанію. Здобувши кваліфікацію бухгалтера Ви зможете працювати інспектором-ревізором, касиром-експертом, бухгалтером, керівником бухгалтерського, економічного, фінансового, та адміністративного підрозділів підприємства.

Занудьгувати на роботі не дають зміни в законодавстві, постійно доводиться бути в курсі нових норм податкового і трудового права.
Ставши кваліфікованим фахівцем, Ви можете відкрити власний бізнес, бухгалтерська тонкість не буде для Вас «темним лісом»!

Ви зможете знайти роботу в аудиторських компаніях, бюджетних установах та організаціях, підприємствах торгівлі та закладах ресторанного господарства, системі соціального захисту, страхових компаніях та фінансово-кредитних установах.

Знайомство з комп’ютерними технологіями допомагає працювати з автоматизованими системами бухгалтерського обліку.